З метою протидії та запобіганню корупції в органах юстиції Херсонщини начальник Головного територіального управління юстиції у Херсонській області запровадив електронну «скриньку довіри» у соціальній мережі Facebook. Подолаємо корупцію разом!>

Керівництво Головного територіального управління юстиції у Херсонській області прийняло участь у нараді Міністерства юстиції України

18 Лис 2016

18 листопада 2016 року відбулася нарада Міністерства юстиції України з використанням засобів системи відеоконференцзв’язку під головуванням заступника Міністра з питань державної реєстрації Мороза П.О. на тему «Шляхи реалізації проблемних питань у сфері державної реєстрації громадських формувань».

img_3883

У нараді прийняли участь начальник Головного територіального управління юстиції у Херсонській області Костянтин Хутковський, перший заступник начальника Олег Предместніков, заступник начальника з питань державної реєстрації – начальник управління державної реєстрації Григорій Галковський, в.о. начальника управління державної виконавчої служби  Сергій Третьяков та заступник начальника управління державної реєстрації Світлана Абількілямова.

img_3894

Також, до заходу залучено в.о. директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олену Неділько.

img_3904

Під час наради обговорено проблемні питання, які виникають у процесі перереєстрації статутів неприбуткових організацій, у зв’язку зі змінами в податковому законодавстві та шляхи їх вирішення.