З метою протидії та запобіганню корупції в органах юстиції Херсонщини начальник Головного територіального управління юстиції у Херсонській області запровадив електронну «скриньку довіри» у соціальній мережі Facebook. Подолаємо корупцію разом!>

Безоплатна вторинна правова допомога

Відкриття бюро безоплатної правової допомоги на Херсонщині

IMG_0555
01 Вер 2016

    З 1 вересня у районних центрах Херсонської області  запрацювали  Бюро правової допомоги, діяльність яких  спрямована на: – надання безоплатної первинної правової допомоги (юридичних консультацій та роз’яснень з правових питань) мешканцям області;

Проведено нараду з працівниками регіонального центру та місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги

DSCN3745
19 Лип 2016

З метою реалізації пілотного проекту у сфері державної реєстрації громадських формувань, який запроваджено Міністерством юстиції України,  12 липня 2016 року під головуванням в.о. начальника Головного територіального управління юстиції у Херсонській області Олега Предместнікова проведено нараду з працівниками Регіонального центру, Херсонського, Голопристанського, Бериславського та Каховського місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, за участю Херсонської […]

На базі Великоолександрівського районного управління юстиції був здійснений виїзний прийом громадян

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
27 Лис 2015

В ході проведення Місячника правових знань  у Великоолександрівському  районі 27 листопада 2015 року на базі Великоолександрівського районного управління юстиції був здійснений виїзний прийом громадян директором Бериславського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Грушею Мариною Дмитрівною та спеціалістами центру.

У Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги розшукуються фахівці з комунікації!

Comp_ban_new
09 Лис 2015

Координаційний центр з надання правової допомоги оголошує конкурс для залучення фахівців, які зацікавлені у роботі у сфері комунікації у регіональних центрах з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Координаційний центр з надання правової допомоги оголошує конкурс для залучення фахівців

baner
28 Жов 2015

Координаційний центр з надання правової допомоги оголошує конкурс для залучення фахівців, які зацікавлені у роботі у сфері комунікації у регіональних центрах з надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – регіональні центри). Назва посади – «заступник начальника відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та інформації».

Завершився восьмий конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

DSCN0471
15 Жов 2015

15 жовтня 2015 року відбувся третій етап восьмого конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги у Херсонській області — співбесіди з претендентами. 

Проведено VI конкурс з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги

O
17 Лис 2014

На виконання наказу Міністерства юстиції України від 09.09.2014 № 182/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги», Головним управлінням юстиції у Херсонській області проведено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Проведено третій етап конкурсу з відбору адвокатів

O
03 Лис 2014

03 листопада 2014 року Головним управлінням юстиції у Херсонській області спільно з Херсонським обласним центром з надання безоплатної вторинної правової допомогипроведено третій етап конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Відбувся черговий конкурс з відбору адвокатів

IMG_5762
25 Жов 2014

25 жовтня на базі Головного управління юстиції у Херсонській області відбувся черговий конкурс з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Проведено перший етап конкурсу з відбору адвокатів

lawyers_competition
22 Жов 2014

22 жовтня 2014 року Головним управлінням юстиції у Херсонській області проведено перший етап конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Збільшиться оплата послуг адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу

табличка_коорд_центр
19 Вер 2014

Рішенням Уряду вводяться нові заохочувальні коефіцієнти щодо підвищення розміру оплати адвокатам, які надають безоплатну вторинну правову допомогу. А також розширюється перелік витрат, що будуть відшкодовуватись.

Оголошення про проведення конкурсу з відбору адвокатів

comp
11 Вер 2014

Оголошення про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги, у Херсонській області

Проведено третій етап конкурсу з відбору адвокатів

3
16 Кві 2014

16 квітня 2014 року Головним управлінням юстиції у Херсонській області спільно з Херсонським обласним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги проведено третій етап конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Проведено другий етап конкурсу з відбору адвокатів

DSCN5924
14 Кві 2014

12 квітня 2014 року Головним управлінням юстиції у Херсонській області спільно з Херсонським обласним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги проведено другий етап конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги.

У Херсоні проведено тренінг адвокатів

DSCN5902
14 Кві 2014

11 квітня 2014 року Херсонським обласним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги проведено тренінг адвокатів на тему: «Дії захисника під час судового провадження».

Страница 1 из 212