З метою протидії та запобіганню корупції в органах юстиції Херсонщини начальник Головного територіального управління юстиції у Херсонській області запровадив електронну «скриньку довіри» у соціальній мережі Facebook. Подолаємо корупцію разом!>

Бюлетень Міністерства юстиції України

29 Бер 2016

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 28 грудня 1998 року, щомісячно видається журнал «Бюлетень Міністерства юстиції України» – офіційне загальнодержавне періодичне юридичне науково-практичне видання, засновником якого є Міністерство юстиції України. Постановою Президії Вищої атестаційної комісії України від 11 червня 2003 року № 1-05/6 „Бюлетень Міністерства юстиції України” з 1 січня 2003 року включено до переліку наукових фахових видань. Основну увагу при його підготовці сконцентровано на науково-практичному аспекті найбільш важливих проблем законодавства України. На сторінках видання також висвітлюються актуальні питання правової політики держави та процесів державотворення, діяльності органів юстиції, судів, нотаріату та адвокатури. Ви знайдете цікаву інформацію про останні зміни в чинному законодавстві, практику його застосування та коментарі фахівців щодо актуальних питань юриспруденції.

Видання включає такі рубрики:

«Юридичні акценти» — головні теми правової політики держави, юридичного бізнесу, реформування судової системи та ін.

«Нотаріат України: теорія та практика» — актуальні питання нотаріальної діяльності та узагальнення нотаріальної практики.

«Правова наука» — результати наукових досліджень в галузі права.

«Новини юриспруденції» — про останні зміни чинного законодавства, нові законопроекти та цікаві новини в сфері юриспруденції.

«Антикорупційні ініціативи» — сучасний погляд на корупцію в Україні: боротьба та протидія.

«Мін’юст консультує» — роз’яснення чинного законодавства фахівцями Міністерства юстиції України.

«Документи» — накази Міністерства юстиції України.

Page_00002-1024x768

Page_00003-1024x768