З метою протидії та запобіганню корупції в органах юстиції Херсонщини начальник Головного територіального управління юстиції у Херсонській області запровадив електронну «скриньку довіри» у соціальній мережі Facebook. Подолаємо корупцію разом!>

Проведено брифінг з теми «Внесення змін до статутів громадських організацій: дедлайн вже близько»

24 Лис 2016

24 листопада 2016 року в приміщенні Головного територіального управління юстиції у Херсонській області  відбувся  брифінг за участю представників ЗМІ з теми «Внесення змін до статутів громадських організацій: дедлайн вже близько».

Захід був проведений начальником Головного територіального управління юстиції у Херсонській області Костянтином Хутковським за участі начальника управління державної реєстрації Григорія Галковського та начальника відділу державної реєстрації засобів масової інформації та громадських формувань Ольги Копитко.

img_4021

Брифінг стосувався питань внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування неприбуткових організацій, а саме внесення громадськими формуваннями змін до своїх статутів до кінця поточного року.

З 1 січня 2017 року спливає термін визначений Постановою Кабінету Міністрів України від 13.07.2016 № 440, про затвердження Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств  та організацій до Реєстру та виключення з нього, після настання якого неприбуткові організації, які не приведуть свої установчі документи відповідно до норм пункту 133.4 статті 133 Податкового кодексу України, будуть виключені контролюючим органом з Реєстру неприбуткових установ та організацій.

img_4008

До неприбуткових організацій, що відповідають вимогам цього пункту  і не є платниками податку на прибуток підприємств, відносяться громадські об’єднання, політичні партії, творчі спілки, професійні спілки, їх об’єднання та організації профспілок, а також організації роботодавців та їх об’єднання.

Начальник Головного територіального управління юстиції у Херсонській області зауважив на тому, що громадські формування якомога швидше повинні внести зміни до своїх статутів задля уникнення незручностей. Це необхідно для можливості бути включеними до Реєстру неприбуткових установ та організацій.

img_4028

Костянтин Хутковський  відмітив: «Усе, що залежить від Головного територіального управління юстиції – реалізовано, реєстрація змін відбудеться максимально просто лише у випадку, якщо громадські формування активізуються вже зараз та проведуть усі необхідні реєстраційні дії до середини грудня».

img_4037

Наразі Головним територіальним управлінням юстиції вживаються заходи з метою надання роз’яснень з нагальних питань, що виникають у сфері державної реєстрації.

З питань внесення громадськими формуваннями змін до своїх установчих документів звертатися за телефонами гарячої лінії:

095 – 526- 85 – 74,

068 – 81- 44 – 517.