З метою протидії та запобіганню корупції в органах юстиції Херсонщини начальник Головного територіального управління юстиції у Херсонській області запровадив електронну «скриньку довіри» у соціальній мережі Facebook. Подолаємо корупцію разом!>

Дискурс для учнів Херсонської ЗОШ І – ІІІ ступенів №41 Херсонської міської ради

08 Гру 2016

 08 грудня 2016 року Тетяною Бурдюг головним спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Херсонській області був  проведений навчальний дискурс для учнів Херсонської ЗОШ  І-ІІІ ступенів  №41 Херсонської міської ради з теми: «Знаємо свої права – виконуємо свої обов’язки».

thqsxrn2fbo

Проблема прав дітей – одна з найгостріших проблем нашого суспільства. Треба завжди пам’ятати, що кожна людина є особистістю настільки, наскільки вона пізнала і розуміє права та обов’язки суспільства, в якому вона живе.

Фахівець  наголосила, що кожен має право будь-якими незабороненими законом засобами захищати свої права і свободи від порушень і протиправних посягань. В Україні  існує  практично  необмежене  коло засобів  захисту прав  і свобод людини і громадянина.

qc_mxsdo4h0

Зустріч проходила у формі інтерактиву, де учні могли висловлювати власні погляди, називати права, які вони знають та ставити запитання щодо практичної реалізації своїх прав. Під час бесіди школярі проявили себе ерудитами та знавцями прав дитини. Інформаційний матеріал супроводжувався візуальним підкріпленням, що сприяло кращому засвоєнню матеріалу.