З метою протидії та запобіганню корупції в органах юстиції Херсонщини начальник Головного територіального управління юстиції у Херсонській області запровадив електронну «скриньку довіри» у соціальній мережі Facebook. Подолаємо корупцію разом!>

«Круглий стіл» для учнів

25 Лис 2016

Головне територіальне управління юстиції у Херсонській області, виконуючи повноваження з реалізації державної правової політики, тісно співпрацює з органами державної влади на місцях, органами місцевого самоврядування, інститутами громадянського суспільства, навчальними закладами  та закладами культури.

dscn4760

З метою підвищення рівня правових знань підлітків, профілактики правопорушень серед молоді 25 листопада 2016 року в приміщенні Суворовської районної у м. Херсоні ради за сприяння служби у справах дітей Суворовської районної у м. Херсоні ради проводився «круглий стіл», в роботі якого прийняла участь начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Херсонській області Віта Саприкіна.

dscn4752

Фахівець органу юстиції наголосила, що права людини є результатом багаторічної боротьби всього людства за свої свободи та універсальними для всіх, а тому нікому «не дозволено» їх порушувати. А наслідком порушення прав є відповідальність.

dscn4764

Доповідачами на правоосвітньому заході виступили представники соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді, служби надзвичайних ситуацій, поліції та кримінально-виконавчої інспекції.

dscn4771