З метою протидії та запобіганню корупції в органах юстиції Херсонщини начальник Головного територіального управління юстиції у Херсонській області запровадив електронну «скриньку довіри» у соціальній мережі Facebook. Подолаємо корупцію разом!>

Лекція для працівників міграційної служби

25 Лис 2016

З нагоди відзначення 78-річниці прийняття Загальної декларації прав людини представників органів юстиції було запрошено на правоосвітній захід до Управління Державної міграційної служби України у Херсонській області, який проводився 24 листопада поточного року.

 

20161124_145409

В заході прийняла участь начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової совіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Херсонській області Віта Саприкіна, яка провела лекцію на тему: «Права людини в міжнародних нормативно-правових актах». Лектор ознайомила присутніх працівників Управління Міграційної служби з історичними передумовами прийняття та змістом Загальної декларації прав людини, Міжнародним пактом про громадянські та політичні права, Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод. Також представник органів юстиції наголосила, що основні принципи, які були проголошені в Загальній декларації прав людини,  реалізуються через механізм визначений у Конвенції про захист прав і основоположних свобод, а тому кожен громадянин нашої держави, у разі необхідності, має можливість скористатися інструментарієм захисту своїх прав, визначеним міжнародно-правовими документами.

20161124_145348м