З метою протидії та запобіганню корупції в органах юстиції Херсонщини начальник Головного територіального управління юстиції у Херсонській області запровадив електронну «скриньку довіри» у соціальній мережі Facebook. Подолаємо корупцію разом!>

Лекція-інтеграція для студентів Херсонського політехнічного коледжу

08 Гру 2016

08 грудня 2016 року у рамках Всеукраїнського тижня права заступником начальника відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Херсонській області Оленою Марчук була проведена лекція-інтеграція з теми: «Міжнародні документи щодо захисту прав дітей».

sam_4308 Основна мета зустрічі показати дітям, що кожна людина є цінною, незалежно від статі, мови, релігії, кольору шкіри, виховувати почуття гідності, уміння поважати інших.

sam_4342

 Було зазначено, що права людини є загальнолюдською цінністю. Вони закріплені в міжнародно-правових документах. Серед найважливіших – Загальна декларація прав людини, Конвенція про права дитини, Декларація прав дитини  тощо.

sam_4339

Зустріч пройшла під гаслом: «Вчити право, щоб знати, знати, щоб жити достойно!».

sam_4323