З метою протидії та запобіганню корупції в органах юстиції Херсонщини начальник Головного територіального управління юстиції у Херсонській області запровадив електронну «скриньку довіри» у соціальній мережі Facebook. Подолаємо корупцію разом!>

Начальник Головного територіального управління юстиції у Херсонській області прийняв участь у нараді для очільників територіальних органів юстиції

02 Гру 2016

01 грудня 2016 року начальник Головного територіального управління юстиції у Херсонській області Костянтин Хутковський прийняв участь у нараді для керівників Головних територіальних управлінь юстиції під головуванням заступника Міністра юстиції з питань державної реєстрації Павла Мороза.

narada-1

Захід був присвячений питанням Антирейдерського закону, внесенню змін до  установчих документів громадських формувань та стану пілотних проектів Мін’юсту у сфері р еєстрації актів цивільного стану. Павло Мороз наголосив на необхідності налагодження взаємодії між регіонами та центром: «Мін’юст – це одна команда, головна мета якої надавати якісні сервіси для громадян».

narada

 Також було відмічено важливість інформування населення стосово реформ та інновацій законодавства, адже усі громадяни мають право знати свої нові можливості.

narada-3jpg