З метою протидії та запобіганню корупції в органах юстиції Херсонщини начальник Головного територіального управління юстиції у Херсонській області запровадив електронну «скриньку довіри» у соціальній мережі Facebook. Подолаємо корупцію разом!>

Підвищення кваліфікації суб’єктів нормотворення та працівників юридичних служб

16 Вер 2016

З метою підвищення кваліфікації працівників суб’єктів нормотворення, які відповідають за подання нормативно-правових актів на державну реєстрацію  16 вересня 2016 року проведено семінарське заняття, яке складалося з трьох блоків: реформи Міністерства юстиції України, унесення змін до нормативно-правових актів та застосування норм трудового законодавства в роботі юридичної служби.

Відкрила семінар начальник управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Світлана Горшкова, яка ознайомила присутніх зі змістом реформ, які ініціює Мінітсерство юстиції України.

img_1440

Євгенією Блізніченко, головним спеціалістом відділу реєстрації нормативно-правових актів управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Херсонській області та Валерією Голубцовою провідним спеціалістом того ж відділу проведено семінарське заняття на тему: «Унесення змін до нормативно-правового акта. Доповнення нормативно – правового акта». У ході семінарського заняття суб’єктам нормотворення зазначалось: порядок унесення змін до зареєстрованого нормативно – правового акта; їх оформлення; доповнення нормативно-правового акта новими структурними одиницями; найчастіше вживаних помилок при розроблені проектів нормативно-правових актів, якими вносяться зміни до основних розпорядчих документів, а також розглянуто виняткові випадки коли можна вносити зміни не до основного документа, а до нормативно-правового акта про внесення змін.

img_1437

img_1441

img_1445

Інша частина семінару була приділення деяких напрямам з методичного керівництва правовою роботою. Начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Херсонській області Віта Саприкіна виступила з доповіддю на тему: «Забезпечення юридичною службою правильного застосування норм трудового законодавства».