З метою протидії та запобіганню корупції в органах юстиції Херсонщини начальник Головного територіального управління юстиції у Херсонській області запровадив електронну «скриньку довіри» у соціальній мережі Facebook. Подолаємо корупцію разом!>

Пізнавальний урок для учнів Херсонського НВК №7

01 Гру 2016

30 жовтня 2016 року Олександрою Бельдюгіною провідним спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно–правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Херсонській області  був  проведений пізнавальний урок для учнів Херсонського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І ступеня – гімназія № 7»  Херсонської міської ради  з  теми:  «Права дитини та їх захист. Конвенція про права дитини».

4t6d6gmv99u-1

20 листопада традиційно у світі відзначається Всесвітній день дитини. Захист прав дітей є одним з основних завдань державної політики більшості країн світу.

Спеціаліст надала інформацію про основні невідчужувані права, які виникають у дитини від самого народження та відмітила, що з досягненням певного віку людина набуває все більше прав і,разом з тим, повинна виконувати обов’язки. Також, глядачам представили  відеоматеріали, на яких було відображено бачення дітьми своїх прав. Після перегляду відео учні пояснювали як розуміють надані їм права та до кого вони можуть звернутись за захистом прав, у разі їх порушення. Аудиторія приймала активну участь у діалозі з доповідачем.

daaitbmwagc

Було зазначено, що в Україні основні підходи до розуміння й реалізації прав дітей, визначених законодавством, протягом останнього часу істотно змінилися у напрямку покращення. Це пов’язано з посиленням уваги з боку держави до інтересів дітей, удосконаленням механізму контролю за дотриманням чинного законодавства у сфері охорони дитинства.

На сьогодні Україною вже ухвалено цілий ряд міжнародних документів у сфері забезпечення прав дитини. Основним з яких є Конвенція про права дитини, якою передбачено набір прав і свобод для дитини, їх захист.