З метою протидії та запобіганню корупції в органах юстиції Херсонщини начальник Головного територіального управління юстиції у Херсонській області запровадив електронну «скриньку довіри» у соціальній мережі Facebook. Подолаємо корупцію разом!>

Постійно діючий семінар для юрисконсультів органів державної виконавчої влади, державних підприємств, установ, організацій

09 Лис 2016

Головне територіальне управління юстиції у Херсонській області вже не перший рік ефективно співпрацює з Херсонським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ, організацій. Головна ціль вказаної роботи – сприяти підвищенню рівня правових знань молодих спеціалістів та інших державних службовців та службовців органів місцевого самоврядування, а також працівників юридичних служб державних підприємств, установ, організацій.

dscn4660

9 листопада поточного року  з метою належної організації методичного керівництва правовою роботою, підвищенню професійних знань умінь та навичок працівників юридичних служб та посадових осіб органів місцевого самоврядування на базі Херсонського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ, організацій проведено постійно діючий семінар, на якому розглядалися питання щодо вчинення нотаріальних дій посадовими особами сільських, селищних, міських рад, внесення змін до чинного законодавства. Лектором на вказаному правоосвітньому заході від органів юстиції виступив Негра Олег Анатолійович, голова нотаріальної палати на Херсонщині, а слухачами – посадові особи сільських, селищних, міських рад, які виконують окремі повноваження з правового регу   лювання в органах місцевого самоврядування, в тому числі, нотаріальні дії, у передбачених чинним законодавством випадках.

dscn4668

dscn4662

Семінар складався з двох частин: ознайомлення з чинним законодавством та надання відповідей лектором на поставлені аудиторією питання. По закінченню заходу присутні посадовці висловили сподівання на подальшу співпрацю та організацію такого різновиду занять.

dscn4656