З метою протидії та запобіганню корупції в органах юстиції Херсонщини начальник Головного територіального управління юстиції у Херсонській області запровадив електронну «скриньку довіри» у соціальній мережі Facebook. Подолаємо корупцію разом!>

Працівниками юстиції було здійснено перевірку стану правової освіти в Херсонському обласному центрі з гідрометеорології.

07 Лис 2016

07 листопада 2016 року згідно плану роботи Головного територіального управління юстиції у Херсонській області на 2016 рік працівниками відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Херсонській області – Марчук Оленою, Вовк Валентиною та Бельдюгіною Олександрою здійснено перевірку стану правової роботи та правової освіти в Херсонському обласному центрі з гідрометеорології.

7faslbmxfno

Наразі готується довідка про результати перевірки, яка має бути надіслана до Херсонського обласного центру з гідрометеорології протягом десяти робочих днів.

o9ttklnj8rs