З метою протидії та запобіганню корупції в органах юстиції Херсонщини начальник Головного територіального управління юстиції у Херсонській області запровадив електронну «скриньку довіри» у соціальній мережі Facebook. Подолаємо корупцію разом!>

Працівниками юстиції прийнято участь у засіданні комісії з питань захисту прав дитини

04 Лис 2016

Чимало можна домогтися строгістю, багато чого – любов’ю, але найбільше – знанням справи і справедливістю, незважаючи на особи, – писав Йоганн Гете.

Держава через національне законодавство визначає охорону дитинства в Україні як стратегічний загальнонаціональний пріоритет і з метою забезпечення реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, всебічний розвиток та виховання в сімейному оточенні встановлює основні засади державної політики у цій сфері, що ґрунтуються на забезпеченні найкращих інтересів дитини.

img_1558

 Дбати про те, щоб у будь-якій ситуації права дитини не були порушені покладено на органи опіки та піклування, які створюється при місцевій владі.   Відповідно до  рішення виконкому Суворовської районної у м. Херсоні ради начальник відділу систематизації законодавства, правої роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів Головного територіального управління юстиції у Херсонській області Віта Саприкіна включена до складу комісії з питань захисту прав дитини за узгодженням з Головним територіальним управлінням юстиції у Херсонській області.

img_1551

04 листопада поточного року було проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини, в роботі якої прийняла участь представник органів юстиції на Херсонщині. Основним завданням комісії є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний зах ист, сімейне виховання та всебічний розвиток.

img_1560