З метою протидії та запобіганню корупції в органах юстиції Херсонщини начальник Головного територіального управління юстиції у Херсонській області запровадив електронну «скриньку довіри» у соціальній мережі Facebook. Подолаємо корупцію разом!>

Прийнято участь у засіданні адміністративної комісії при виконавчому комітеті Суворовської районної у м. Херсоні раді

10 Лис 2016

10 листопада заступником начальника відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Херсонській області Оленою Марчук прийнято участь у засіданні адміністративної комісії при виконавчому комітеті Суворовської районної у м. Херсоні раді.

xcbtw25tbga

На черговому засіданні членами комісії було розглянуто 11 адміністративних протоколів, які стосувалися порушеннь державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів.

 8li1k-1cshk-1

Завданням адміністративної комісії є виховання чесного ставлення до державного і громадського обов’язку, поваги до прав, честі та гідності громадян, а також запобігання вчиненню нових правопорушень.