З метою протидії та запобіганню корупції в органах юстиції Херсонщини начальник Головного територіального управління юстиції у Херсонській області запровадив електронну «скриньку довіри» у соціальній мережі Facebook. Подолаємо корупцію разом!>

Профілактична бесіда з учнями Херсонського НВК №56 Херсонської міської ради

07 Гру 2016

07 грудня 2016 року Олександрою Бельдюгіною провідний спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Херсонській області була проведена лекція для учнів Херсонського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – спеціалізована школа з поглибленим вивченням англійської мови І ступеня – гімназія» №56 Херсонської міської ради з теми: «Тютюнопаління та його шкідливі наслідки. Відповідальність за вживання алкоголю та наркотиків».

dsc03760

Спеціаліст відмітила, що однією з причин порушення здоров’я є шкідливі звички. До них відносять: куріння, вживання алкоголю і наркотиків. Тютюнопаління – одне з найбільш поширених видів токсикоманії, найпоширеніша у всьому світі шкідлива звичка. Залежність від нікотину внесено у Міжнародну класифікацію хвороб. Щороку від хвороб, пов’язаних з тютюном, помирають чотири мільйони людей, або одна людина кожні вісім секунд. Ця проблема актуальною залишається і в Україні.

dsc03762

Успішність боротьби з шкідливими явищами залежить від багатьох чинників: економічних, соціальних, культурних, людських. Дітей ознайомили з історією виникнення куріння та розповіли про його згубний вплив на організм. Антиалкогольне виховання має на меті озброїти учнів знаннями про негативну дію алкоголю. Доповідач звернув увагу на те, що більшість правопорушень скоюються саме в такому стані. Психіка дитини легко піддається впливу алкоголю, тютюну та інших шкідливих речовин. Багато з людей, підданих їх дії, здатні на необдумані вчинки, правопорушення, злочини заради отримання задоволення. Тому охорона дитинства є однією з головних завдань держави.