З метою протидії та запобіганню корупції в органах юстиції Херсонщини начальник Головного територіального управління юстиції у Херсонській області запровадив електронну «скриньку довіри» у соціальній мережі Facebook. Подолаємо корупцію разом!>

Проведено оперативну нараду за результатами комплексних перевірок організації роботи та нотаріальної діяльності

30 Лис 2016

30 листопада 2016 року під головуванням Костянтина Хутковського, начальника Головного територіального управління юстиції у Херсонській області, проведено оперативну нараду за результатами планових (позапланових) комплексних перевірок організації роботи та нотаріальної діяльності приватних нотаріусів Херсонського міського нотаріального округу Івченко О.П., Маковецької О.А. та Державного нотаріального архіву Херсонської області.

img_4166

Так, за результатами оперативної наради прийнято рішення суворо попередити державного та приватних нотаріусів про недопущення порушень вимог діючого законодавства при організації нотаріальної діяльності та виконанні правил нотаріального діловодства, а також про необхідність дотримання порядку вчинення нотаріальних дій в подальшому.

img_4157

А також зобов`язано приватних нотаріусів з метою підвищення кваліфікації, протягом І півріччя 2017 року, пройти навчання за професійними програмами підвищення кваліфікації, які організовуються Інститутом права та післядипломної освіти за дорученням Міністерства юстиції України.

img_4141