З метою протидії та запобіганню корупції в органах юстиції Херсонщини начальник Головного територіального управління юстиції у Херсонській області запровадив електронну «скриньку довіри» у соціальній мережі Facebook. Подолаємо корупцію разом!>

Проведено семінар для нотаріусів Херсонської області

25 Лис 2016

25 листопада 2016 року під головуванням начальника  Головного територіального управління юстиції у Херсонській області  Хутковського Костянтина Валентиновича було проведено семінар для нотаріусів Херсонської області.

img_4113-jpg-2

На семінарі у якості доповідачів прийняли участь працівники Головного територіального управління юстиції у Херсонській області  Світлична Ольга Вікторівна, Киця Юлія Анатоліївна, Євшина Тетяна Юріївна та Буткевич Віталіна Павлівна.

img_4089-jpg1

Під час заходу були висвітлені такі питання:

– Новели у державній реєстрації нерухомого майна відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності» від 06.10.2016 року № 1666-VIII.

– Порядок проведення (особливості) реєстраційних дій органами ДРАЦС для осіб, місцем проживання (реєстрації) яких є зона проведення АТО та тимчасово окуповані території України.

– Ідентифікація юридичної особи. Встановлення кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи

– Обговорення питання державної реєстраці   ї права власності спадкодавця за заявою спадкоємця.

img_4050

Також на заході були присутні представники Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області Попкова Юлія Петрівна та Сірант Оксана Леонідівна, які розповіли присутнім про порядок спрощеної інформаційної взаємодії між кадастрами та нотаріусами, які вчиняють нотаріальні дії щодо земельних ділянок, у разі відсутності у таких нотаріусів безпосереднього доступу до Державного земельного кадастру та про порядок проведення реєстрації об’єктів у Державному земельному кадастрі та підключення нотаріусів до Державного земельного кадастру.

img_4069

Під час заходу було обговорено й інші актуальні питання діяльності нотаріусів.