З метою протидії та запобіганню корупції в органах юстиції Херсонщини начальник Головного територіального управління юстиції у Херсонській області запровадив електронну «скриньку довіри» у соціальній мережі Facebook. Подолаємо корупцію разом!>

Проведено семінар з новопризначеними працівниками

19 Жов 2016

19 жовтня 2016 року проведено семінарське заняття з новопризначеними працівниками органів юстиції  з питань запобігання і протидії корупції та етики поведінки державного службовця.

Зокрема, завідувачем сектору з питань запобігання і виявлення корупції Головного територіального управління юстиції у Херсонській області Мариною Веретенніковою було наголошено на актуальності  проблеми вчинення  корупційних правопорушень, які вчиняють службові особи в державних органах. Зосереджено увагу слухачів на видах відповідальності за вчинення корупційних правопорушень та наслідках за вчинення корупційних діянь.

dscn4455

Висвітлено основні вимоги антикорупційного законодавства, та наведено приклади його застосування на практиці.

В.о. начальника відділу кадрової роботи та державної служби Головного територіального управління юстиції у Херсонській області  Тетяною Гладковою висвітлено питання правового регулювання етичних засад етики поведінки державного службовця, що сприяє забезпеченню професійності і неупередженості під час прийняття державним службовцем рішень чи вчинення інших службових дій.

dscn4467

По закінченню семінарського заняття  були надані вичерпні відповіді на  запитання, які цікавили новопризначених працівників.