З метою протидії та запобіганню корупції в органах юстиції Херсонщини начальник Головного територіального управління юстиції у Херсонській області запровадив електронну «скриньку довіри» у соціальній мережі Facebook. Подолаємо корупцію разом!>

Проведено стажування державного реєстратора з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно

10 Лис 2016

Завідувачем сектору взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Херсонській області Юлією Снісаренко та головним спеціалістом відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації управління державної реєстрації Ольгою Світличною 10 листопада 2016 року проведено стажування державного реєстратора Щасливцевської сільської ради Генічеського району Херсонської області Давиденко Оксани Костянтинівни з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно.

dsc_1961-3

        Під час стажування державного реєстратора ознайомлено із Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень». Окрема увага приділена Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності” від 06.10.2016 року № 1666-VIII, який набрав чинності 2 листопада 2016 року.

На всі проблемні питання, які виникають у державного реєстратора під час здійснення своїх повноважень, надано вичерпні відповіді.