З метою протидії та запобіганню корупції в органах юстиції Херсонщини начальник Головного територіального управління юстиції у Херсонській області запровадив електронну «скриньку довіри» у соціальній мережі Facebook. Подолаємо корупцію разом!>

Проведено заняття “Школи молодого нотаріуса”

30 Вер 2016

29 вересня 2016 року Головним територіальним управлінням юстиції у Херсонській області спільно з відділенням Нотаріальної палати України в рамках реалізації проекту підвищення кваліфікації за програмою самоосвіти організовано та проведено чергове заняття «Школи молодого нотаріуса».

img_1715

Відповідно до програми проведення заняття Тетяна Ноздрачова, приватний нотаріус Херсонського міського нотаріального округу, обговорив зі слухачами теми «Витребування відомостей і документів, необхідних для вчинення нотаріальних дій», звертаючи увагу присутніх на проблемні питання, які виникають у практичній роботі.

img_1718

Лариса Лисенко, приватний нотаріус Херсонського міського нотаріального округу, виступила щодо теми «Вимоги до документів, що подаються для вчинення нотаріальних дій».

У цілому, в процесі роботи Школи виступаючі докладали усі зусилля для того, щоб надати слухачам актуальні знання щодо питань нотаріального процесу та нотаріальної практики, психологічних аспектів діяльності, професійної та правової культури, організаційних питань роботи, а також цивільного судочинства.