З метою протидії та запобіганню корупції в органах юстиції Херсонщини начальник Головного територіального управління юстиції у Херсонській області запровадив електронну «скриньку довіри» у соціальній мережі Facebook. Подолаємо корупцію разом!>

Робота «громадської приймальні»

01 Лис 2016

При Головному територіальному управлінні юстиції у Херсонській області щовівторка та щочетверга працює «громадська приймальня» по наданню безоплатної первинної правової допомоги.

Безоплатна первинна правова допомога, відповідно до статті 7 Закону України «Про безоплатну правову допомогу», – це вид державної гарантії, що полягає в інформуванні особи про її права та свободи, порядку їх реалізації, відновлення у випадку їх порушення та порядку оскарження, рішень, дій чи бездіяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, посадових і службових осіб.

.20161020_150302

01 листопада  поточного року державними службовцями відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Херсонській області  проведено прийом громадян по наданню безоплатної первинної правової допомоги.

img_1503