З метою протидії та запобіганню корупції в органах юстиції Херсонщини начальник Головного територіального управління юстиції у Херсонській області запровадив електронну «скриньку довіри» у соціальній мережі Facebook. Подолаємо корупцію разом!>

Сервіс Міністерства юстиції України «Шлюб за добу»

03 Лис 2016

17 жовтня  Заступник Міністра юстиції України з питань європейської інтеграції  Сергій Петухов запустив у Херсоні новий сервіс Мін’юсту –  «Шлюб за добу». Головна мета проекту – зробити одруження максимально зручним та комфортним.

Новий сервіс Міністерства юстиції України має значні переваги:

– відтепер Ви можете зареєструвати шлюб в час та у місці, обраному саме Вами;

– більше немає необхідності звертатися  в ДРАЦС;

– до організації реєстрації шлюбу залучаються  суб’єкти господарювання публічного права.

Для того, щоб зареєструвати шлюб у скорочені строки, майбутнім нареченим необхідно зробити лише  кілька простих кроків:

  1. Звернутись до організатора державної реєстрації шлюбу, відомості про якого розміщені територіальним органом юстиції на офіційному сайті http://just.ks.ua/news/do-uvagi-gromadyan-8/
  2. Обрати дату та час для проведення державної реєстрації.
  3. Укласти цивільно-правовий договір про надання послуги;
  4. Завітати на власне весілля.

Відомості вносятся до Державного реєстру актів цивільного стану громадян того ж дня  після проведення реєстрації шлюбу.

Херсон є туристичним містом, межує з Автономною Республікою Крим та знаходиться неподалік тимчасово окупованих територій, тож запуск проекту «Шлюб за добу» надає чудову можливість їх жителям зареєструвати шлюб швидко і зручно, без необхідності їздити кілька разів, та отримати легальні українські свідоцтва про одруження.

З моменту запуску в рамках пілотного проекту станом на 24 жовтня 2016 року  на території України було зареєстровано 2091 шлюб. У Херсоні ж до 2 листопада 2016 року  вже було проведено реєстрацію 12 шлюбів, серед яких були пари з Автономної Республіки Крим, з тимчасово окупованих територій та іноземні громадяни з Туреччини та Німеччини.

Запрошуємо закохані пари, які бажають зареєструвати свої відносини, взяти участь у  новому проекті Міністерства юстиції  «Шлюб за добу».