З метою протидії та запобіганню корупції в органах юстиції Херсонщини начальник Головного територіального управління юстиції у Херсонській області запровадив електронну «скриньку довіри» у соціальній мережі Facebook. Подолаємо корупцію разом!>

СМС інформування – допоможе зберегти Ваше майно

10 Лис 2016

За ініціативою Мін’юсту запроваджено інноваційний сервіс для підвищення ефективності боротьби з рейдерством – система інформування громадян через СМС про будь-які реєстраційні дії, що вчиняються з їхньою нерухомістю. Який надає чудову можливість кожному бажаючому контролювати своє нерухоме майно та повідомляє, якщо хтось із користувачів реєстру цікавився їхнім майном.

Ви можете підключити нову послугу, зробивши три прості кроки:

  1. Отримати реєстраційний номер майна.

Даний номер указується в Інформаційній довідці з реєстру нерухомості або у правовстановлюючому документі.

  1. Поставити майно на контроль.

На сайті реєстру відкрити кабінет власника майна.  Відповідну позначку треба поставити навпроти нерухомого майна, яке Ви хочете контролювати у особистому кабінеті користувача та вказати номер телефону, на який будуть приходити повідомлення.

Окрім того, у особистому кабінеті можна подивитися історію реєстраційних дій, які вчинялися з нерухомістю.

  1. У разі проведення будь-яких дій з майном – отримати миттєве сповіщення про зміни.

Сервіс надається виключно за реєстраційним номером майна в ДРРП на нерухоме майно.

Якщо Ви отримали інформацію про те, що з Вашим майном без Вашого відома вчинили ті чи інші дії, то зможете оперативно відреагувати на це.

Необхідно як найшвидше повідомити про несанкціоновані дії з майном правоохоронні органи, адже спроба привласнення чужого майна – кримінально каране діяння.

Наступним кроком є подача скарги до Комісії Міністерства юстиції з розгляду скарг на дії державних реєстраторів.

Комісія, в свою чергу, вже протягом 2-3 тижнів з моменту подання скарги зможе прийняти рішення про відміну реєстраційної дії і повернути незаконно відібране майно.

СМС інформування – сучасний, зручний та швидкий спосіб контролювати Вашу нерухомість.