З метою протидії та запобіганню корупції в органах юстиції Херсонщини начальник Головного територіального управління юстиції у Херсонській області запровадив електронну «скриньку довіри» у соціальній мережі Facebook. Подолаємо корупцію разом!>

Спільний правоосвітній захід для учнів Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №30

07 Гру 2016

З метою розширення правових знань учнів у рамках проведення в області Всеукраїнського тижня права, відбулася зустріч учнів 9 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №30  з представником Головного територіального управління юстиції у Херсонській області Тетяною Бурдюг та працівниками Херсонської бібліотеки №22. Темою зустрічі були питання, присвячені історії прав людини та правам дитини, які передбачені Загальною декларацією прав людини та Конвенцією ООН «Про права дитини».

kyui5tz3o1a


Під час бесіди школярі активно  цікавилися практичними питаннями щодо реалізації своїх прав, гарантованих міжнародним та національним законодавством.

guq-mvvv1xo

Були  обговорені актуальні питання захисту прав людини в Україні та переглянуто фільм про історію розвитку прав людини.

i9yo_8hpmcg

Для закріплення здобутих знань учні взяли участь у міні-вікторині «Юний знавець права». Учні приємно вразили своїми знаннями: вони правильно називали права,  гарантовані нам Конституцією, та права дітей, які найчастіше  порушуються в Україні.