З метою протидії та запобіганню корупції в органах юстиції Херсонщини начальник Головного територіального управління юстиції у Херсонській області запровадив електронну «скриньку довіри» у соціальній мережі Facebook. Подолаємо корупцію разом!>

У листопаді розповсюджено черговий випуск газети «Юридичний вісник Херсонщини»

07 Гру 2016

Особливу роль у проведенні правоосвітніх заходів відіграють Херсонські міські бібліотеки-філії, в яких впроваджуються інноваційні форми індивідуальної та масової роботи по формуванню правової та громадянської культури молоді, тому є дуже важливим налагодження активної співпраці управління юстиції із бібліотеками-філіями, а саме з метою широкого роз’яснення населенню норм чинного законодавства, забезпечення прав і свобод людини та громадянина, а також популяризації правових знань на базі бібліотек проводячи виставки-огляди юридичних видань.

20161206_154833

06 грудня 2016 року виставку-форум під назвою «Інформаційна соціальна-правова платформа» проведено в Херсонській міській бібліотеці-філії №14. Також вказана акція дає можливість читачам бібліотеки ознайомлюватися з офіційною періодикою, користуватися кодексами України. Працівниками управління юстиції для виставки надано офіційне видання «Кодекси України», «Бюлетень Міністерства юстиції України» та іншу правову літературу – Інформаційний збірник з правових питань, Буклети на тему «Медіація: як вирішити спір без суду», «Торгівля людьми», «Коли, чому і як звертатись до Омбудсмана» та інша правова література.

20161206_155603

З великою вдячністю працівники бібліотеки прийняли до свого фонду останній випуск газети «Юридичний вісник Херсонщини», який долучено до виставки, та висловили сподівання на подальшу співпрацю.

20161206_155645

20161206_155742

Також з метою поширення серед мешканців нової правової інформації Валентиною Вовк, головним спеціалістом відділу систематизації законодавства правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Херсонській області розповсюджено черговий випуск газети «Юридичний вісник Херсонщини», а також залишено для ознайомлення громадянами у Херсонській міській бібліотеці-філії №10.

20161206_155751