З метою протидії та запобіганню корупції в органах юстиції Херсонщини начальник Головного територіального управління юстиції у Херсонській області запровадив електронну «скриньку довіри» у соціальній мережі Facebook. Подолаємо корупцію разом!>

Укладання шлюбу за новою процедурою набирає популярності

03 Лис 2016

Сьогодні ще одне щасливе подружжя зареєструвало свій шлюб, скориставшись новим сервісом Міністерства юстиції «Шлюб за добу», який стартував у Херсоні 17 жовтня 2016 року. Реєстрація відбулась у приміщенні  Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру імені Миколи Куліша.

img_3632

img_3634

У церемонії укладання шлюбу прийняв участь начальник Головного територіального управління юстиції у Херсонській області Хутковський Костянтин Валентинович, який привітав молодят з днем народження їхньої сім’ї.  Новостворене щасливе подружжя, яке приїхало на реєстрацію до Херсону з окупованої Луганщини, із вдячністю відмітило зручність та доступність нової послуги. Сервіс Мін’юсту «Шлюб за добу» – зручний, комфортний та надійний. Вибір особисто молодятами дати свого весілля без очікування та  черги – це ознака свободи, яка притаманна країнам західного типу.

img_3641

img_3643

Набрання обертів інноваційним сервісом «Шлюб за добу» свідчить про, те, що Міністерство юстиції впевнено крокує від застарілих радянських стандартів у європейському напрямку.

img_3653