З метою протидії та запобіганню корупції в органах юстиції Херсонщини начальник Головного територіального управління юстиції у Херсонській області запровадив електронну «скриньку довіри» у соціальній мережі Facebook. Подолаємо корупцію разом!>

Відбувся черговий конкурс з відбору адвокатів

25 Жов 2014

25 жовтня на базі Головного управління юстиції у Херсонській області відбувся черговий конкурс з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги.

IMG_5762

Відповідно до ст. 13 Закону України «Про безоплатну правову допомогу» вторинною правовою допомогою є вид  державної гарантії,  що  полягає  у створенні рівних можливостей для доступу осіб до правосуддя.

Безоплатна вторинна правова  допомога  включає  такі  види правових послуг:

  • захист від обвинувачення;
  • здійснення  представництва інтересів осіб,  що мають право на безоплатну вторинну правову допомогу,  в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами;
  • складення документів процесуального характеру.

IMG_5772

Зазначений конкурс організовано для набору адвокатів до центрів з надання вищезгаданої допомоги.

У ході заходу конкурсантами надавалися відповіді на тестові завдання під пильним наглядом членів конкурсної комісії, до якої увійшли начальник Головного управління юстиції у Херсонській області Олег Предместніков, голова Херсонської обласної організації Всеукраїнської громадської організації Ради адвокатів України Ірина Бакарасева, голова кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Херсонської області Катерина Берещенко, директор Херсонського обласного центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Марина Єлисєєва, голова ради адвокатів Херсонської області Інна Мокіна, нчальник відділу систематизації законодавства, правової освіти та роботи Головного управління юстиції у Херсонській області Світлана Горшкова та інші.

IMG_5776