З метою протидії та запобіганню корупції в органах юстиції Херсонщини начальник Головного територіального управління юстиції у Херсонській області запровадив електронну «скриньку довіри» у соціальній мережі Facebook. Подолаємо корупцію разом!>

Відділ з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Херсонській області інформує

30 Вер 2016

Відділ з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Херсонській області  інформує про наступне:

Арбітражний керуючий – фізична особа, призначена господарським судом у встановленому порядку в справі про банкрутство як розпорядник майна, керуючий санацією або ліквідатор з числа осіб, які  отримали відповідне свідоцтво і внесені до Єдиного реєстру арбітражних керуючих  (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів) України. Вони є суб’єктами незалежної професійної діяльності.

Контроль за їх діяльністю здійснюють Мін’юст як державний орган з питань банкрутства та за його дорученням головні територіальні управління юстиції України в Автономній Республіці Крим, в областях, містах Києві та Севастополі як територіальні органи з питань банкрутства. Мін’юст та його головні територіальні  органи з питань банкрутства є органами контролю.

Контроль за діяльністю арбітражних керуючих здійснюється шляхом проведення планових і позапланових перевірок на предмет дотримання ними вимог Конституції України, Господарського процесуального кодексу України, Закону України «Про відновлення  платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», іншого законодавства з питань банкрутства та законодавства про оплату праці.

Відповідно до Порядку контролю за діяльністю арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів), затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 27.06.2013 № 1284/5, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03.07.2013 за № 1113/236456, наказом Міністерства юстиції України від 27.09.2016 №1155/7 «Про затвердження Плану перевірок діяльності (арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів) на ІV квартал 2016 року» затверджено план перевірок  арбітражних керуючих, згідно якого відділом з питань банкрутства територіального управління юстиції  у Херсонській області протягом ІV кварталу поточного року буде перевірено діяльність наступних арбітражних керуючих:

Марченка Сергія Олександровича;

Бєлоусова Ігоря Валентиновича;

Запорожця Дмитра Юрійовича.