З метою протидії та запобіганню корупції в органах юстиції Херсонщини начальник Головного територіального управління юстиції у Херсонській області запровадив електронну «скриньку довіри» у соціальній мережі Facebook. Подолаємо корупцію разом!>

Виступ на «Скіфії» представників територіального органу юстиції

25 Лис 2016

Сьогодні на телеканалі «Скіфія» виступили Григорій Галковський заступник начальника Головного територіального управління юстиції в Херсонській області з питань державної реєстрації – начальник управління державної реєстрації та Копитко Ольга Володимирівна – начальник відділу державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Херсонській області.

dscn4717

Розповідь було присвячено надзвичайно актуальній темі – внесенню змін до статутів громадських організацій. Фахівці Головного територіального управління юстиції черговий раз відмітили, що 1 січня 2017 року спливає термін визначений Постановою Кабінету Міністрів України від 13.07.2016 № 440, про затвердження Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ  та організацій, включення неприбуткових підприємств та організацій  до Реєстру та виключення з нього, після настання якого неприбуткові організації, які не приведуть свої установчі документи відповідно до норм пункту 133.4 статті 133 Податкового кодексу України, будуть виключені контролюючим органом  з Реєстру неприбуткових установ та організацій.

dscn4734

Представниками територіального органу юстиції  було наголошено на тому, що громадським формуванням необхідно якнайшвидше  внести зміни до своїх статутів, адже це необхідно для можливості бути включеними  до Реєстру неприбуткових установ та організацій. Саме своєчасне проведення реєстраційних дій допоможе їм уникнути багатьох незручностей.

«Головне територіальне управління юстиції вже зробило все, що від нього залежало, за громадськими організаціями залишилось вчасне внесення змін», –   такими словами Григорій Галковський закликав громадські формування  до активізації.

Також під час розповіді спеціалісти не оминули і питань набираючих популярність в Херсоні проектів Міністерства юстиції «Шлюбу за добу» та сервісу  з видачі свідоцтва про народження одразу у пологовому будинку.