З метою протидії та запобіганню корупції в органах юстиції Херсонщини начальник Головного територіального управління юстиції у Херсонській області запровадив електронну «скриньку довіри» у соціальній мережі Facebook. Подолаємо корупцію разом!>

Як самостійно сформувати довідку про банкрутство он-лайн для участі у тендері

08 Лис 2016

Головне територіальне управління юстиції у Херсонській області інформує, що з 15 травня 2015 року фізичні особи-підприємці та юридичні особи можуть безкоштовно отримувати інформаційні довідки з Єдиного реєстру підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство, в електронній формі за он-лайн запитом.

 

Довідка про банкрутство підтверджує факт відсутності щодо юридичної особи або фізичної особи – підприємця справи про її банкрутство (те, що вона не перебуває в процедурі банкрутства і не визнана банкрутом) на момент її видачі.

Будучи документом, що засвідчує фінансовий стан, вона необхідна:

найчастіше – для участі в тендері, торгах, конкурсах тощо,

для укладення угоди (за вимогою контрагента),

в суді при розгляді справи.

Цей сервіс доступний на офіційному сайті

Міністерства юстиції України

Раніше такі довідки формувалися Головними територіальними управліннями юстиції в п’ятиденний термін.

Надання відомостей відбувається згідно наказу Міністерства юстиції України від 27.03.2015 № 441/5 «Про затвердження Змін до Положення про Єдиний реєстр підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство».

Інформаційна довідка надається за запитом користувача (заявника) та містить інформацію про порушення щодо юридичної особи або фізичної особи – підприємця провадження у справі про банкрутство, визнання його банкрутом, перебування у процедурі банкрутства.

Надання відомостей з Єдиного реєстру підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство, здійснюється виключно для користувачів, які є зареєстрованими користувачами Кабінету електронних сервісів (mail.gov.ua).

Послуга надається безкоштовно.

Щоб отримати інформаційну довідку в електронній формі, виконайте наступне:

  1. Авторизуйтеся (зареєструйтеся) у Кабінеті електронних сервісів (https://kap.minjust.gov.ua).

Для авторизації: використайте команду «Вхід» або команду «Отримати інформаційну довідку» (розділ «Єдиний реєстр підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство») на сторінці “Перелік послуг Кабінету”.

Для реєстрації: на сторінці авторизації натисніть посилання «зареєструйтеся». Відкриється сторінка «Реєстрація нового користувача». Встановіть позначку, що підтверджує Вашу згоду з правилами використання Системи. Натисніть кнопку, що відповідає типу користувача: фізична чи юридична особа, та заповніть відповідні поля.

  1. Вкажіть параметри пошуку даних.

Виконайте команду «Отримати інформаційну довідку» (розділ «Єдиний реєстр підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство»). Відкриється сторінка, що містить поля для введення даних.

Якщо Ви не авторизовані у Кабінеті, після виконання команди «Отримати інформаційну довідку» відкриється сторінка авторизації. Щоб продовжити роботу, введіть свої облікові дані.

У полі «Тип інформаційної довідки» оберіть тип довідки, який необхідно отримати: повна або скорочена. У полі «Тип особи» оберіть тип особи: юридична або фізична особа-підприємець.

Для участі у тендері потрібна скорочена довідка.

В залежності від обраного типу особи на сторінці з’являться поля для введення даних, за якими буде здійснюватися пошук. Для юридичної особи необхідно ввести код ЄДРПОУ, для фізичної особи-підприємця – номер запису в ЄДР (17-значний числовий номер) та дату запису в ЄДР.

  1. Виконайте пошук.

Натисніть кнопку «Знайти».

Всі поля форми пошуку є обов’язковими до заповнення. Якщо дані у якомусь з полів не вказані, кнопка «Знайти» недоступна.

РЕЗУЛЬТАТ

Інформаційна довідка буде надана на екран для роздрукування.

Також, інформаційна довідка автоматично буде відправлена на Вашу електронну адресу mail.gov.ua.