З метою протидії та запобіганню корупції в органах юстиції Херсонщини начальник Головного територіального управління юстиції у Херсонській області запровадив електронну «скриньку довіри» у соціальній мережі Facebook. Подолаємо корупцію разом!>

Зацікавленість пілотним проектом Міністерства юстиції «Шлюб за добу» зростає щодня

18 Лис 2016

У рамках пілотного проекту Міністерства юстиції України «Шлюб за добу» 18 листопада 2016 року у приміщенні Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. Миколи Куліша проведено державну реєстрацію шлюбу військовослужбовців української армії. Олександр є учасником бойових дій при проведенні антитерористичної операції у Донецькій області, а Анастасія – несе службу на державному кордоні з Кримом. Для цих молодят організація та проведення державної реєстрації шлюбу коштувало всього 0, 85 грн. державного мита.

img_7037

Херсонським міським відділом державної реєстрації актів цивільного стану за час дії інноваційного проекту, а це рівно один місяць, зареєстровано 22 пари наречених.

img_7036

З’явилася зацікавленість до новітнього сервісу не тільки у мешканців Херсонської області, а й у наречених інших областей України. Десятки дзвінків щодня з питання умов проведення державної реєстрації шлюбу за добу свідчать про те, що пілотний проект Міністерства юстиції України досяг своєї мети. Майбутні подружжя самостійно вирішують юридичні питання, пов’язані зі створення сім’ї.