З метою протидії та запобіганню корупції в органах юстиції Херсонщини начальник Головного територіального управління юстиції у Херсонській області запровадив електронну «скриньку довіри» у соціальній мережі Facebook. Подолаємо корупцію разом!>

Зустріч керівного складу територіального органу юстиції із студентами Херсонського державного університету

17 Лис 2016

З нагоди Дня студента 17 листопада 2016 відбулась зустріч керівного складу територіального органу юстиції із студентами випускних курсів Херсонського державного університету. До юридичного факультету завітали начальник Головного територіального управління юстиції у Херсонській області Хутковський Костянтин Валентинович, начальник управління  реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Горшкова Світлана Василівна та начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Саприкіна Віта Володимирівна.

img_3802

Привітавши студентів зі святом, фахівці провели бесіду, в якій розповіли про переваги державної служби, особливості роботи, порядок вступу на службу, проведення конкурсу на заміщення вакантних посад та іншу корисну інформацію.

img_3809

Костянтин Валентинович  відмітив: «Обираючи шлях державного службовця, Ви обираєте стрімкий кар’єрний зріст, дружній колектив, соціальну захищеність, регулярну заробітну плату, гарантовану відпустку, нормований робочий день та низку інших переваг». Розповівши про вільні посади,  на які зараз оголошено конкурс та про перспективи працевлаштування, начальник Головного територіального управління юстиції запросив майбутніх випускників приєднатись до згуртованої команди співробітників юстиції та гарантував «руку допомоги» бажаючим розпочати трудову діяльність на державній службі.

9bcnii7sdpu

img_3783

Загалом зустріч була дуже плідною, студенти уважно слухали представників юстиції, задавали питання та висловлювали свої думки стосовно бачення перспектив працевлаштування на державну службу. Майбутні «спеціалісти» та «магістри»  правознавства подякували представникам юстиції за візит і зазначили, що отримана інформація для них зараз є дуже актуальною та корисною, адже в наступному році вони закінчать університет та почнуть будувати кар’єру.