З метою протидії та запобіганню корупції в органах юстиції Херсонщини начальник Головного територіального управління юстиції у Херсонській області запровадив електронну «скриньку довіри» у соціальній мережі Facebook. Подолаємо корупцію разом!>

Правова Херсонщина

Олег Предместніков зустрівся з представниками засобів масової інформації

IMG_1506
25 Кві 2015

Юстиція Херсонщини працює за принципом відкритості до громадян та задля надання їм якісних послуг, одним з підтверджень цьому є проведна 24 квітня 2015 року прес-конференція на чолі з в.о. начальника Головного територіального управління юстиції у Херсонській області.

У Херсоні проведено акцію “Рушник Херсонщини – рушник Єднання”

640x413 (5)
31 Бер 2014

З метою об’єднання громадськості навколо спільних цінностей та забезпечення належного відзначення 70-ї річниці утворення Херсонської області, а також на підтримку ідеї єдності України, 28 березня 2014 року на Антонівському мосту через Дніпро у формі студентського молодіжного флеш-мобу відбулася фінальна частина творчої акції «Рушник Херсонщини – рушник Єднання».

Визначено переможців конкурсу еко-виробів, присвяченого 70-річчю створення Херсонської області

ue25JJDhuAY
30 Бер 2014

Головним управлінням юстиції у Херсонській області спільно з Департаментом освіти і науки, молоді та спорту Херсонської обласної державної адміністрації визначено переможця та призерів Конкурсу еко-виробів ручної роботи «Херсонщині – 70» серед дошкільних навчальних закладів (дитячих садків) Херсонської області, який стартував 24 лютого 2014 року.

Підбиваючи підсумки другого етапу конкурсу еко-виробів, присвяченому святкуванню 70-річчя з дня визволення Херсонщини

общая
26 Бер 2014

З метою відзначення 70-ї річниці утворення Херсонської області,

У Херсоні відзначили 70-річчя з нагоди визволення від фашистських загарбників

DSCN5701
13 Бер 2014

13 березня – День визволення Херсона від фашистських загарбників. Все далі линуть у давнину запеклі сорокові минулого століття, але пам’ять про справжніх героїв Великої Вітчизняної досі бентежить серця сучасників. 

У Херсонській області проходить конкурс еко-виробів “Херсонщині-70”

Фото-0027
13 Бер 2014

70 років тому, 30 березня 1944 року, сталась знаменна подія для жителів нашого краю – наказом Президіуму Верховної ради СРСР було створено Херсонську область.

У Великоолександрівському районі відзначили день визволення від окупантів

визволення району 12.03.14 007
12 Бер 2014

У серцях старшого покоління великоолександрівців назавжди пам’ятним залишиться ранок 12 березня 1944 року, бо з ранковим сонцем на Приінгулецьку землю ступили визволителі, які звільнили рідну землю від ненависних окупантів.

У Великоолександрівському районі проведено правоосвітні заходи з нагоди ювілейних дат

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
24 Лют 2014

Працівники Великоолександрівського районного управління юстиції прийняли участь у святкових заходах, присвячених 200-річчю з дня народження Тараса Шевченка та 70-річчю створення Херсонської області.

Для школярів Херсону проведено інформаційну годину «Дякуємо за життя»

SvgNnz7PZHA
18 Лют 2014

У рамках підготовки до відзначення 70-річчя утворення Херсонської області та з метою патріотично-громадянського виховання молоді, виховання шанобливого ставлення до пам’яті, а також вивчення героїчних сторінок історії Херсонської області, службою у справах дітей Дніпровського райвиконкому та Дніпровським районним управлінням юстиції у м. Херсоні для учнів загальноосвітніх навчальних закладів Дніпровського району проведено інформаційну годину «Дякуємо за життя».

Розроблено офіційну емблему з нагоди відзначення 70-ї річниці утворення Херсонської області

Херсонщині 70 емблема
12 Лют 2014

Днями Херсонщина збагатилася ще одним зображенням своєї неповторності. З нагоди відзначення 70-ї річниці утворення Херсонської області Брендінгове агентство Grades сумісно із керівництвом Херсонської обласної державної адміністрації розробили яскраву емблему, яка буде використовуватися в друкованих та Інтернет-ЗМІ та у різноманітній промо продукції.

Працівники Великолепетиського районного управління юстиції взяли участь у заходах з нагоди святкування 70-річчя визволення Великолепетиського району від фашистських загарбників

DSCN0276
10 Лют 2014

Працівники Великолепетиського районного управління юстиції взяли участь у заходах з нагоди святкування 70-річчя визволення Великолепетиського району від фашистських загарбників.

Розвиток інституту неспроможності та його державного регулювання на теренах Херсонщини

Купец Кустодиева (с газетой)
25 Лис 2013

Перші відгомони конкурсних відносин можна виявити в римському праві. Оскільки у стародавніх відсутні розвинені господарські та майнові зв’язки, а також механізм оцінки майна, забезпечення зобов’язань у той час носило особистісний характер

Історія органів нотаріату

Нотаріат
19 Лис 2013

Початок створення нотаріату має давні витоки. В слові «нотаріус» міститься дієслово «нотувати» (записувати, атестувати), тобто з давніх давен під словом «нотаріус» мався на увазі писар. Передвісники нотаріусів з’явилися в Стародавньому Римі.

Історія становлення сектору представництва в судах Головного управління юстиції у Херсонській області

судове засідання1
18 Лис 2013

Питання представництва інтересів Кабінету Міністрів України, Міністерства юстиції України, Головного управління юстиції у Херсонській області, його структурних підрозділів та посадових осіб під час розгляду  справ у судах загальної юрисдикції завжди було актуальним.

Нарис з історії становлення відділу систематизації законодавства, правової освіти та роботи Головного управління юстиції у Херсонській області

Відділ правової освіти
15 Лис 2013

Становлення демократичної правової держави та безумовне дотримання і ефективне забезпечення визнаних міжнародною спільнотою стандартів прав людини потребує підвищення правосвідомості та правової культури як суспільства в цілому, так і кожного громадянина України.

Страница 1 из 212